Generowanie masowe

Generowanie masowe kodów z dowolną treścią

System pozwala na wygenerowanie masowe kodów QR zawierających dowolną linijkę tekstu.

Wystarczy załadować plik tekstowy, zawierający w kolejnych liniach dowolne treści, a system wygeneruje dla każdego adresu oddzielny plik QR w wybranym rozmiarze i formacie. Kody będą do pobrania w formie spakowanego pliku ZIP. Przykładowy plik z dowolnymi treściami.

Generowanie masowe kodów z URL

System pozwala na wygenerowanie masowe kodów QR zawierających linki do stron www.

Wystarczy załadować plik tekstowy, zawierający w kolejnych liniach adresy www, a system wygeneruje dla każdego adresu oddzielny plik QR w wybranym rozmiarze i formacie. Kody będą do pobrania w formie spakowanego pliku ZIP. Przykładowy plik z linkami www.

Generowanie masowe kodów z vCard (wizytówek)

System pozwala na wygenerowanie masowe kodów QR zawierających osobiste wizytówki kontktowe.

Wystarczy załadować plik w formacie Excel (xlsx), zawierający w kolejnych wierszach dane teleadresowe, a system wygeneruje dla każdego adresu oddzielny plik QR w wybranym rozmiarze i formacie. Kody będą do pobrania w formie spakowanego pliku ZIP. Przykładowy plik z danymi adresowymi.

Generowanie kodów na zlecenie

Potrzebujesz indywidualnej usługi generowania kodów?

Jeżeli potrzebujesz wygenerować duże ilości kodów, potrzebujesz nietypowego zastosowania lub specyficzny format - chętnie pomożemy. Prześlij do nas wiadomość na biuro@qr-online.pl z informacjami na temat twojego zapotrzebowania a przygotujemy Ci indywidualną ofertę na jego realizację.

Ilość jednocześnie generowanych kodów zależy od wybranego abonamentu.